Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Komisie MsZ

Komisia finančná

predsedkyňa: PaedDr. Anna Klausmanovánovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár - Janka Šrenkelová

     Anna Grofčíková, členka

     Ing. Zuzana Švingálová, členka

     Anna Zvolenská, členka

 

Komisia správy majetku a bytov

predseda: Slavomír Kuchárnovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár -  Ing. Tatiana Macková

     Štefan Grega, člen

                  Marcel Kollárik, člen

                  Ing. Tatiana Macková, členka

                 Jana Puškášová, členka

                 PhDr. Eva Mihóková, členka

 

Komisia životného prostredia

predseda: Ing. Miriam Vlčekovánovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár - Jaroslav Oravec

     Ing. Miroslav Rozložník, člen

     Ing. Ján Mihók, člen

     Ing. Jaroslav Tokarčík, člen

     Slavomíra Horváthová, členka

     Peter Vilim, člen
    

Komisia kultúry

predseda: Jozef Gorejnovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár - Anna Macková

     Bibiána Slováková, členka

     Mgr. Beáta Palacková, členka

     Peter Čuchran, člen

 

Komisia pre riešenie sociálnej a rómskej problematiky

predseda: Ing. Milan Krivanskýnovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár - Mgr. Eva Dovalovská

     Radovan Žori, člen

     Mgr. Anna Kavková, členka

     Anna Zvolenská, členka

     Božena Červenková, členka

     Vlasta Krupárová, členka

     Rudolf Kotlár, člen

     PhDr. Eva Mihóková, členka

 

Komisia regionálnej politiky a podnikateľskej činnosti, obchodu, služieb a cestovného ruchu

predseda: Juraj Flochnovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár - MVDr. Terézia Balážiková

     Martin Lipták, člen

     Renáta Csobádiová, členka

     MUDr. Ingrid Gallová, členka

     Juraj Karika, člen

 

Komisia verejného poriadku 

predseda: Vladimír Václavíknovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár - Michal Gergoš

     Branko Tokarčík, člen

     Ján Kováč, člen 

     Branislav Šmelko, člen 

     Marek Laurinc, člen

     Radovan Žori, člen

 

Komisia školstva, telovýchovy a športu

predsedkyňa: Ing. Monika Kollárikovánovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár - Mgr. Jana Lenkeyová

     Mgr. Pavol Fajdek, člen

     Mgr. Monika Dúdorová, členka

     Mgr. Jaroslav Hutník, člen

     Ing. Alica Krivanská, členka

     Stanislav Prokop, člen

     Ing. Mária Rybárová, členka

     Katarína Vargová, člen

 

Komisia odborno technická

predseda: Radovan Žorinovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

sekretár - Jaroslav Oravec

     Vladimír Gálik, člen

     Martin Lipták, člen

     Pavol Omamik, člen

     Ing. Tomáš Mišanko, člen

 

Osobitná komisia

     Milan Horváth - člennovy-erb--mesta-dobsinej.jpg

     Ing. Monika Kolláriková - členka

    Juraj Floch - člen

 


 


Úvodná stránka